PARDOŠANA Privātmāja, Taheva vald, Valgamaa, Igaunija, Laanemetsa küla, Taheva vald, Valgamaa

PARDOŠANA - Cod. 35569

  • Tips: Privātmāja
  • Platība: 8000 m²
  • Istabu skaits: 8
  • Stavs: 1

Ja jūs meklējat plašu, stilīgu un vieglu māju dabas vidū, tas noteikti jums ir kaut kas.

Liela vasarnīca vai vasaras birojs

Ticiet vai nē, bet pasaulē joprojām ir vieta, kur jūs varat būt vieni savā dabā, ezera pludiņā plūsti, un jūsu kaimiņi ir pietiekami tālu, lai neredzētu to, ko darāt, ēdat utt.
Apkārtne ir 20 000 ha: lieli koki, bagāti meži (ar mellenēm, brūklenēm un sēnēm, īpaši šantareli), ezeri, kajaku upe, purvs, pārgājienu takas, Karulas nacionālais parks, jauka Latvija un lidosta pie Rīgas.

Bijušā Laanemetsa skolas ēka ir atjaunota lielai vasarnīcai, kuru var izmantot arī kā vasaras biroju. Tas atrodas 25 km attālumā no Valgas un 58 km no Vēras, kalna virsotnē, parkā, kurā atrodas lieli koki.
Māja ir viegla un plaša. Galvenā stāva platība ir 305 m², turklāt ir 100 m² vīnogu dārza terase un bēniņi 250 m². Tas ir roku darbs mājās ar kaļķakmens cokolu un metāla jumtu.

Mājas centrā ir veca koka vieta ar koka stāstu, kur var organizēt koncertus, vakariņas, kāzas, filmu naktis draugiem uc
Ir 8 istabas un virtuve, 3 tualetes, 2 dušas telpas, sauna un 3 zāles. Vecās mēbeles ir iekļautas cenā. Kvalitatīvs galdnieku darbs (no 1855. gada) ir vērtība pati par sevi un vērts apbrīnot. Jaunas durvis ir izgatavotas kā oriģināli. Ir divas kamīni un plīts, kas nodrošina pietiekami daudz siltuma, lai dzīvotu no pavasara līdz rudenim. Ir koka rāmji logi, un visi sākotnējie griesti ir saglabāti.

Zemes platība ir 8000 m², tāpēc jūs varat baudīt garus pastaigas jūsu dārzā. Augsne ir ļoti bagāta, un salāti, dārzeņi, ogas aug viegli. Jaunajam īpašniekam būs ieguvuši pagājušā gadā apstādinātas melno jāņogu krūmus un saldās zemenes, kā arī dažas skaistas puķes. Ja jums patīk dārzkopība, tā ir ideāla vieta, lai audzētu savu ekoloģisko pārtiku. 1,5 km attālumā no mājas ir jauna ģimene, kas pārdod ekoloģisko kazas sieru un piena un ekoloģiskās olas.

Ir arī projekts, kas ļauj ēkas otrajā stāvā bēniņos (brīdī, kad to izmanto kā darba vietu). Domājot par drošību, ugunsgrēka gadījumā ir trīs ūdens ņemšanas vietas ar ātru savienojumu, kas novietoti uz diviem mājas spārniem un mansardu.

Vēsture:

1855.gadā par godu Krievijas impērijas Zaram Aleksandram II Lanvēmā Lanemetsā tika uzcelta jauna pareizticīgā baznīca ar skolu un priesteru māju. Tas bija veltīts apustulim Pāvilam un apustulim Pēterim. Priesteris ienāca mājā 1855. gada 1. aprīlī, baznīca tika svētīta 1855. gada 10. jūlijā. Nauda baznīcas celtniecībai un pareizticīgo skolu namā bija no Krievijas impērijas, kopumā 16 600 rubļu. Salīdzinājumam, 3 gadus vēlāk Livonijā notika Mahtras karš, un zaudējumi tika aprēķināti 12 500 rubļu un ļoti labs zirgs maksāja 200 rubļu. Toreiz nebija automašīnu, nebija vilcienu, viss materiāls tur bija ar zirgiem un buļļiem. Tā kā nav elektrības, koki tika sagriezti ar asīm un koka zāģiem ar nepieciešamo izmēru un formu, lai izveidotu māju, tāpēc tā ir roku darbnīca.
Tajā laikā tika uzbūvēti 5 tāda paša veida ortodoksālās baznīcas, kā tuvākā vislabāk saglabātā ir Mõniste-Ristiku baznīca.
Diemžēl pašlaik skolas mājas nav, tas ir pēdējais.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB